| UNEXPERTINCEPATOR a întrebat:

maine vreau sa ma duc sa-mi iau laptop ca sa pot juca gta 4 pe high.Ce laptop sa-mi iau si mai ieftin si bun? Dau funda

6 răspunsuri:
| Ionait a răspuns:

Lasa si un buget. Sa stim in ce bani trebuie sa ne incadram.

| SilviaDulcik a răspuns:

Nu exista asa ceva. De ce? Pentru ca jocul este prost optimizat. Uita de "GTA IV pe high" si gandeste-te la Watch dogs pe medium sau Saints Row IV pe high.

| Alexu2004 a răspuns:

Lol, eu jucam in 80-90fps gta 4 pe un laptop i3 placa video nVIDIA gforce de 2.7gb cu 4 gb ram.

| Anonimus197568 a răspuns:

Cred ca iti trebuie un laptop blade razer ca sa-ti mearga gta 4 pe high si cred ca si pe blade razer sacadeaza la cat de prost optimizat este jocul asta, plus ca nu se merita... apare gta 5(sa speram ca in ianuarie si ca nu o sa mai fie amanari) care este net superior fata de gta4. asa ca mai bine strange bani si ia-ti laptoip pentru gta 5. am vazut pe toate siteurile niste cerinte de sistem foarte mici pentru gta 5 ceea ce ma mira... sper sa fdie bine optimizat

| Sk8terBoy a răspuns:

Depinde in cati bani vrei sa te incadrezi... uite aici o lista: http://bit.ly/1suwqmE

| paraschi123 a răspuns:

HostName: RPG.VZG.RO-Level 3+1.000.000$
Address: 89.33.242.184:7777
Players: 0 / 50
Ping: 13
Mode: Romania RPG|v2.2a|
Map: Los Santos