| Lukasz a întrebat:

Mi-am facut cont premium gratis(M-am uitat la un video,dar nu am facut tot,adica nu am asteptat.
Dar am scris servere minecraft premium pe google si cateva dintre ele au mers dar nu merge MCSG si Lichcraft si mai sunt ogramada care nu merg,acum ce sa fac? Daca ma trezesc maine cu politia la usa P.S:Nu credeam ca merge(Daca a mers) repet am scris server premium si unele dintre ele mergeau, sau ma car cum sterg contul?
Funda, si va rog un raspuns cat mai rapid!

5 răspunsuri:
| Reb a răspuns:

Oricum servere 'premium' de fapt nu erau premium si acel cont este cracked

| Lukasz explică (pentru Reb):

Deci nu vine politia?

| FlorinSalamNr1 a răspuns (pentru Lukasz):

Nu vine la tine