| vaseavasea4141 a întrebat:

mi-am instalat arma 2 depe steam si cind pun la muliplayer nu imi apare nici un server ce sa fac si mai am o problema cind pun gta 4 tot depe steam se porneste apoi se stinge jocul automat si nu-mi apare nimic ce sa fac va rog ajutati-ma dau funda pentru cel mai bun raspuns.

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Daca le-ai descarcat de pe internet nu merg bine si ai nevoie de cele originale. Nu avem voie sa distribuim pirateria in TPU.

| vaseavasea4141 explică (pentru mgtow):

E depe steam e cumparat

| Cucolea_Iulian_1996 a răspuns:

Cred ca la gta 4 ori a virus ori isi intra in conflict cu alt program la faza cu multiplayer custiu pate ai server pe carcasa