| Arapalea_alexandru_1996 a întrebat:

SAll TPU mi-am instalat windows-ul si dupa mi-am luat steamul si mi4-am instalat cateva jocuri si acel program numit directx si cand intru pe un joc zice DirectX encountered an unrecoverable error Check the readme for possible solutions si am incercat un joc care nu este pe steam minecraft si zice bad video card drivers dau funda 1(TOATE JOCURLE SUNT CUMPARATE)

1 răspuns:
| BRLP a răspuns:

Probabil nu ai instalat bine Steamul bine... Misto pagina Glumet.ro big grin