| NexusHELPER a întrebat:

Nu imi merge minecraft. Am postat un video pe youtube.
http://www.youtube.com/watch?v=HsGPwtqqmR0
Ma puteti ajuta? Va roog! Dau Funda :D
Specific : am Windows 7, se si vede...

12 răspunsuri:
| NexusHELPER explică:

AM REZOLVAT DE MULT PROBLEMA... INTREBARE INCHISĂ. Multumesc tuturor care au dorit să mă ajute

| qqqqqqqqqqpppppppppp22222222225555555555gggggggggg a răspuns:

Stiu cum dar daca mi zici cu ce ai filmat sau ce program

ca si eu am avut-o o probleme cu minecraft si mi-a zis un prieten cum sa fac

| qqqqqqqqqqpppppppppp22222222225555555555gggggggggg a răspuns:

Daca imi dai link de descarcare la ce ai filmat iti zic

| NexusHELPER explică (pentru qqqqqqqqqqpppppppppp22222222225555555555gggggggggg):

Http://www.mediafire.com/? fzgqegkhjji
Dai pe download. Daca nu stii cum se foloseste 7zip, iti zic eu
Deci, te duci unde ai salvat, si dai click dreapta. Apoi apesi acolo unde scrie „WinRar". Mi se pare ca ai programelul winrar din calculator. daca nu il ai, descarci. Vezi ca e si 7zip. Imi zici plz?

| NexusHELPER explică (pentru NexusHELPER):

A ba nu...scz Http://www.mediafire.com/? fzgqegkhjji

| 666Belial666 a răspuns:

Sweet! I've just received my free minecraft giftcode!

>> Minecraftcodes.info

| XxBoYxXxIoNuTxX a răspuns:

Descarca minecraft Romania k la ala platesti si dac iti da eroare add andrei.rares34 si te ajut eu

| Mozila a răspuns:

Sweet! I've just received my free minecraft giftcode!

>> Minecraftcodes.info

| NexusHELPER explică (pentru Mozila):

Sweet! I've just received my free minecraft giftcode!

>> Minecraftcodes.info

| luanita a răspuns:

Cum ati facut cu premium user?

| NexusHELPER explică (pentru luanita):

Nu e Premium User. Descarca-l de pe http://www.minecraft-romania.com/......ft-t6.html
ARATA UN SCRIS CU ROSU. SI ARATA MIRROR 1. D-ai click pe el si se descarca