| paduraru01 a întrebat:

oare pot rula gta 5 macar cu setarile very low in jur de 20 fps?
Placa video:Shapphire radeon r7 240 1GB DDR5
procesor dual - core amd althon 4200+ (procesor slab, stiu)
3 gb de ram
windows 7 ultimate 64 de biti

Răspuns Câştigător
| TheNexus a răspuns:

Putin cam sub standardele minime. Ar fi recomandad 4 gb ram si un procesor putin mai performant. Recomand un i3. Dar asa cred ca ar putea merge cu toate pe low si res. 800x600.

3 răspunsuri:
| CPAElites a răspuns:

Da! Cu setarile date la minim vei scoate maxim 30 fps-uri...

| SilviaDulcik a răspuns:

Cum a spus si CPAElites, sa fi bucuros daca scoti 30 fps, care sincer sa fiu nu o sa le obtii. Nu numai ca o sa se miste foarte urat ~10-20fps dar o sa ai si texturi ce se vor incarca greu si alte anomalii grafice.
GTA IV maxim pentru acest calculator, cu toate ca si GTA IV este putin cam mult pentru acel procesor.

| Gonrax a răspuns:

Nu.
Și crede-mă că mai bine nu rulezi decât cu 20 fps.