| Catrinutza29 a întrebat:

Pentru cei care joaca minecraft. Cine stie nume de skinuri (de pe mc skin search ) cu mancare? As prefera capul cu ceva mancare sau ceva de genul asta. Ca pot folosi capete cu mancare pentru restaurant. poate fi cap farfurie sau ceva.
Funda + Vot!

6 răspunsuri:
| SiaAnastasia a răspuns:

Pai eu stiu un singur skin pe Mc Skin Search si se numeste "Food", dar mai poti cauta skinuri si pe Skindex sau pe Nova Skin.
Funda?

| Catrinutza29 explică (pentru SiaAnastasia):

Pe skindex majoritatea nu merg. mie imi trebuie pentru capete

| Salagean_Seby_1971 a răspuns:

Cauta pe google asa: nume cu skinuri
Si gasesti acolo multe sckinuri

| Catrinutza29 explică (pentru Salagean_Seby_1971):

Ai citit toata intrebarea?