| anonim_4396 a întrebat:

RO, imi puteti spune care metin2 e cel mai frumos, side crescut cresti un pic mai repede ca in metin2 ro. Sa nu aiba virusi.

Răspuns Câştigător
| nesprit a răspuns:

Metin 2 TDL mie mi s-a parut un metin super lvl maxim 250 ratele mari dar si o domnisoara foarte draguta daca te duci la ea iti apare cateva sectiuni si daca dai click pe bani si score te da afara de pe server si cand intri te trezesti cu lvl 80 si multi bani

3 răspunsuri:
| Căƚăʅιɳ a răspuns:

Metin2 BM

| V1sL0w a răspuns:

Metin FrzRo
www.metin2frz.ro! Sari repede cu download client si inregistrare! Atat pe site cat si pe forum! Te astept si pe chat http://xat.com/chat/room/120708806/

| geison99 a răspuns:

Metin2 x, metin2 gx, metin2 AllStars, metin2 hammer ( te da la lvl maxim de la inceput)