| alexandru2002 a întrebat:

spuneti-mi va rog ce jocuri po sa mai ma joc la laptop cu piesele placa video ninvada geforce9400m g procesor dual core 2000ghz si 4 gb de ram vreau multe raspunsuri dau funta +vot!

1 răspuns:
| gamoholic a răspuns:

Mai intai specifica genul preferat...2:intra pe google si scrie: can you run it?; dai pe primul link si acolo ai o gramada de jocuri si trebuie sa iti instalezi un fel de java si apoi dai un joc si iti va aparea daca iti merge sau nu