| MaXgAn2112 a întrebat:

Sall TPU
Stie cineva daca se va face vreun joc dupa filmul The Hobbit?

Răspuns Câştigător
| CristyS19 a răspuns:

Nu stiu daca o sa apara un joc dupa Hobbit, dar o sa apara Middle-earth: Shadow of Mordor care este un joc in care actiunea se petrece in universul Lord of the rings.Jocul o sa apara anul acesta pe pc, ps3, ps4, xbox 360 si xbox one.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E un joc in browser - The Hobbit: Armies of the Third Age si unul pentru iOS/Addroid - The Hobbit: Kingdoms of Middle-earth, ambele lansate in 2013 (google it)