| w7dragon a întrebat:

Stie cineva de ce imi da eroarea asta la Cabal? http://imageshack.us/photo/my-images/69/83585613.png/ P. S. Cum pot scapa de ea. Funda

1 răspuns:
| Mustache a răspuns:

Salut.Nu prea ma pricep la cabal, dar cred ca iti pot explica de ce iti da eroarea aceea.
1.Cred ca la instalare ori sa pierdut ceva(incearca sa il descarci si sa il instalezi din nou)
2.Cabalul nu este compatibil 100% cu windows-ul tau. Adica windows-ul ruleaza toate aplicatile pe diferite porturi, iar cabalul este program sa porneasca pe un port "mai principal" al windows-ului.

De asta cred ca iti aparea aceasta eroare.(nu sunt sigur) Sper ca te-am ajutat.