| BogdanDeTwurn a întrebat:

Sall TPU, stie cineva un metin2 DOAR PVP in care iti da sa faci lv ca intr-o misiune si la shop sunt arme si armuri epice si kinguri super tari, la general sa aiba 6/7 daca se poate si bns normale si marmura.Si sa iti dea yang sau sa te poti duce in grota sau v3-v4 sa ii faci.P.S.-Sa nu aud de Hammer sau Mt2 pvp2013, dark,lunaris,wars,fun,osiris

1 răspuns:
| smekeru200 a răspuns:

Incearca metin2 european nu sunt bonusuri 6/7sad dar este tare!