| FlowerRoseRose a întrebat:

stiti si alte jocuri(ca tranfomice) in afara de: transformika, transformile, transformine, tranformega, transformice ps, transformito... tot asa cu terminatii din astea,dar cu multe capsuni si branze (peste 1500, fiecare) de ex: transformice ps are 5000 capsuni si branze fiecare, si daca bagi /facebook mai primest 5000 si faci 10000!

Răspuns Câştigător
| denisa179 a răspuns:

Heii eu stiu de transformika ca iti da cele mai multe branze...Mie mi-a dat 1000000 parca si capsuni cam tot asa ..Eu stiu si de heromice dar nu stiu sigur cat da dar stiu de ledformice cel mai nou aparut ca da 20000 de branze si 10000 de capsuni mie mi-a dat Bafta

2 răspunsuri:
| Adela_Adelycious_1994 a răspuns (pentru denisa179):

Astep fundita daca se poate happy

| denisa179 a răspuns:

Stiu eu multe jocuri care ti le spun (si sunt cele mai tari din univers!) Poate imi dai mie fundita! Transforbeta (99999 branze si 99999 capsuni+ toate blanile de pe tfm), micetop 15000 branze si 15000 capsuni!, Micego, nu mai stiu cate branze si capsuni dar e super tare! Sper sa va placa la toti jocurile! Fundita? :3