| Marius1902 a întrebat:

Stiti vreun metin nou deschis pe care pot lua gm sau niste itm site cu care pe viitor pot domina serverul..Deci eu cam asta caut un metin pe care sa fiu si eu nr1 ..Ar fi realizarea vietii mele tongue.Dau fundaaaa!

2 răspunsuri:
| DogaruStefan1998 a răspuns:

Metin2av.ro primesti gm free si daca donezi 5e ai acces la iteme modata si poti sa iti faci cate iteme mod vrei.

| Marius1902 explică (pentru DogaruStefan1998):

Il am in PC.Ma gandeam sa donez cu un prieten dar nu stiam exact ce bns sa punem pe moduri ca sa fie perfecte..Stiu ca era unu Poker(Sura) care le avea perfecte dar nu le arata..multi ziceau ca la sura trebuie full int.dar nah.