| Ripqer a întrebat:

Sall TPU

Tocmai mi-am loat Assassin Creed 1 si dupa cateva minute imi spune AssassinCreed has stopped working ( folosesc Win 7 professional 64 bit) chiar si dupa ce am setat compatibilitatea pe win 7 tot la fel... nici nu vreau sa aud ca e vreo problema cu procesorul sau placa video ca am jucat assassin creed 2 si brotherhood cu acelasi sistem si nu am avut probleme...

Deci va rog ajutati-ma sa fixez Assassin Creed 1 plz plz plz crying

Răspuns Câştigător
| LittleEvil666 a răspuns:

Prima solutie ar fi sa setezi compatibilitatea pe Windows Xp Sp 3 si drepturi de Administrator. daca nici asa nu merge incearca alt crack.
A doua la Assassin's Creed 1 au fost doua variante una mai cu probleme una care a fost scoasa ok's amandoo de la Reloaded deci vezi sa nu fi luat prima varianta.