| TheDarkMita a întrebat:

va pun 2 intrebari de minecraft pliz help happy
1.Cand intru pe minecraft pe un sv imi spune cv de vaja exeption.
2.Cand am bagat filele de hack pentru minecraft in bin/minecraft apoi am deskis minecraftul nu aparea hakul poate imi ziceti cum il activez dau funda happy

Răspuns Câştigător
| minealex224 a răspuns:

Eu am avut x-ray mod si trebuia installerul asa ca downloadeazal cu skydaz hackul NU PUNE NICIODATA FILE IN MINECRAFT.JAR...si in legatura cu java exception am patit si eu asta am primit ban hamer e o legatura cu playerii nu prea stiu

2 răspunsuri:
| Grigg_Katalin_1999 a răspuns:

Iti zic eu tot ce vrei sa stii : grigg_ionut99@yahoo.com repede

| alexmilan19 a răspuns:

Salut! Cei care au probleme cu hack-urile/modurile de minecraft, instalati acest program care instaleaza modurile automat (merge doar pe conturi premium) :ht tp://w ww22.zip pysha re.co m/v/1209122 5/file.html