| Barsan a întrebat:

va rog ajutati-ma si pe mine! Aseara am descoperit un server de Counter Strike 1.6 mod PaintBall am jucat pe el 2 ore. dupa aceea mi-am stins pc-ul iar dimineata cand am intrat inapoi pe serverul acela si am dat sa imi aleg arma mi s-a blocat si nu il mai puteam debloca nici cu Ctrl+alt+del doar cu restart iar acum mi se blocheaza la toate servele pe care intru stau 2 secune pe server si mi se blocheaza tot pc. am bagat Windows 7 din nou nu a mers. am bagat Windows Vista nu mi-a mers va rog am instalat 4 versiuni de counter-strike diferite va rog ajutati-ma va inplor dau punda pundelor multumesc:*

2 răspunsuri:
| Barsan explică:

Nu ai inteles bine eu am reinstalat windowsul si am formatat tot deci nu are cum sa ramana destroy-ul si apropo cand iei destroy iti merge mai greu dar iti merge mie nu-mi merge deloc mi se blocheaza tot!

| DoarDany a răspuns:

Poate ai primit 'destroy'; cand primesti destroy ti se strica tot cs-ul si degeaba il reinstalezi... Incearca sa instalezi cs-ul in alt folder(nu in cel in care a fost), scaneaza pc-ul, baga-ti programul CCleaner si scaneaza...