| Skillzy2001 a întrebat:

Vin din nou cu aceeasi intrebare... Ziceti-mi si mie un Metin misto rau de tot:cu evolutii multe,in care faci bani si experienta usor, lvl maxim 250 sau mai mult,upgrade-uri,mape speciale cu bosi, metine si mape de crescut.Va rog din suflet.Multumesc!

2 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Metin 2 TIM / Chaos / Devils Lawyer

| FreeLord957 a răspuns:

Eu iti recomand din tot sufletul sa iti descarci Metin2 Energy. Faci level si bani usor, lvl maxim este 250. Poti evolua otelul normal si otelul maro (de la negustorul de armuri), poti evolua batalia (de la negustorul de arme), poti evolua accesorile (tot de la neg de armuri). Pietrele nu trebuie sa le + si nu esueaza niciodata. Eu am jucat doar vreo 5 ore si am level 135, arma de level 125 si armura de level 0 (e o evolutie, incearca sa faci multi bani in v4 si sa iti evoluezi otelu maro pana ajungi la Orange Steel Armor (pentru asta iti trebuiesc cam 800KK (dar faci usor).
Sper sa iti placa metinul, Spor la joc!winking