| Systemup a întrebat:

Vreau foarte tare sa ma joc minecraft dar am greseala asta,, Bad video Card drivers... sad" spuneti va rog cum sa fac sa mearga.VA rog nu-mi spuneti variante,Обновить windows sau draiverele, am incercat si nu se primeste
Video carta am,, SiS Mirage 3 Graphics"
Fundaaaaaa, Votttt

4 răspunsuri:
| WholeWorld a răspuns:

Din cate stiu yawn minecraft nu necesita grahipa, doar un procesor dual core...
scrie in run dxdiag si vezi ce placa video ai si apoi cauta dupa model driver oh go on

| spaghetty a răspuns:

Start-search-dxdiag si spune-mi ce procesor ai si placa video cati mb are

| Systemup explică (pentru spaghetty):

Procesor Intel(R) Celron(R) 220 1, 20~1.50 GHz
placa video 248 MB

| spaghetty a răspuns (pentru Systemup):

Scrie ca e integrata? daca da e normal sa nu mearga