| xTreMFightx a întrebat:

Ziceti-mi si mie de unde pot descarca FishBoot pentru. Metin2...dar sa fie bun si sa nu aiba virusi.....sau un Patch in care sunt mai multe Coduri! Daca puteti dati si site-ul! funda+vot

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hack pentru metin fara virusi? Nu merita sa risti daca joci eu zic sa joci corect pentru ca GM-ul te prinde foarte repede, sa zic ca o sa-ti mearga 5 luni si apoi o sa iei ban permanent, pentru ca mai nou acum gm si admini pot depista fishboot fara sa vina langa tine, iar in cazul de fata chiar daca setezi tu hackul sa te scoata cand vine gm-ul nu mai are ce sa faca. Si mare atentie daca totusi te decizi sa folosesti hack sa nu-l lasi mai mult de 12 ore continuu pentru ca iei ban automat. Bafta!

| ThOmAsSsS a răspuns:

Ia ID meu ca ti-l dau eu prin Mess instalu ca il am euwinking : thomy.line@yahoo.com