| andrei96R a întrebat:

ziceti-mi si mie niste jocuri gen Assassin's Creed sau Prince of Persia big grin

Răspuns Câştigător
| Raphael007 a răspuns:

Un joc foarte interesant pe care l-am jucat si seamana cu cele doua spuse de tine este Prototype e un joc foarte bine gandit cu niste grafici superbe iti va da si multe batai de cap dar este de asemenea free world adica nu tot ce faci este bazat pe misiuni. Alt joc de genul ar mai fi Darksiders nu l-am jucat dar am tras cu ochiul un pic la gameplay-ul sau si cred ca e un joc demn de incercat in orice caz sper ca ti-am fost de folos succes!

1 răspuns:
Răspuns utilizator avertizat