| Colosus1000 a întrebat:

Ziceti-mi si mie niste jocuri tari pls. in afara de minecraft si >roblox big grin

4 răspunsuri:
| whattt a răspuns:

Prototype

| Thewitcher a răspuns:

Iti spun cateva jocuri pe care le-am jucat si mi s-au parut tari
Elder scrolls skyrim, The witcher 2 assassins of kings, Mass Effect(1, 2,3),Dragon age origins, awakening(expansiune pentru origins)si Dragon age 2

| ClaudiuCretu a răspuns:

Metin2tim,counter-strike,si dragin city(pe facebook)da-mi funda pls an nevoie

| alexandraalexutza a răspuns:

Un joc foarte tare e counter strike 1.6, sau gta 4 multiplayer din cate am eu dar daca mai vrei spune-mi si o sa ti le zic!