| WoolF a întrebat:

Sall! TPU! ziceti-mi si mie un metin2 privat deschis an 2012 cu rate mari, sa cada multi yang la animale, lv max 250 sau 255 si sa aiba iteme noi [ FARA DONATII ] dau funda!

7 răspunsuri:
| NicolasNr1 a răspuns:

Sall eu iti recomand mt2 http://www.ayt.ro/ lvl max 250 bafta :D

| Daryus_Condoyu_1980 a răspuns:

Iti recomand Mt2Energy;-)

| YDASDAH a răspuns:

Uite un metin2 fain se numeste hostylemt2 daca nu-ti merge mai am unu se numeste metin2 steel

| YDASDAH a răspuns:

Hostyle metin2. E foarte cool. Funda te rog

| Nebunatycu_MădutZzu_1979 a răspuns:

Finley-metin2.no-ip.org

| Mihai_Breben_1998 a răspuns:

Http://www.metin2wars.ro/ e cel mai tare metin pvm-pvp ratele 1000, la evoluti nu-ti cere decat perle care le gasesti la negustoare si le poti castiga la ox care e aproape in fiecare zi!