| dislike a întrebat:

ziceti-mi va rog si mie joc mt2apollo dar nu prea ma pricep la iteme adica ce sau cum trebuie sa le fac mai bune de exemplu eu sunt war mental niste iteme bune nu seturi adica pentru toate rasele
nu vreau sa imi ziceti pe coif:15 de aia, 10 de aia doar sa spuneti principalul
FUNDA

2 răspunsuri:
| William a răspuns:

Stai sa vad daca am inteles bine. Vrei sa stii ce iteme sa pui pe tine, nu ce bonusuri sa pui pe iteme, da?

| dislike explică:

Ma vreau sa zic ce trebuie sa am mai mult pe itemele nu sa imi dictati 10 de aia 15 de aia ziceti ce ar trebui sa am pe iteme semi om critica. nu pe fiecare item