| J3S0N0N3T1M3 a întrebat:

Sall-ut! Vreau sa imi spuneti numele la un joc ca din pacate eu l-am uitat... In joc ai rol-ul de fata este pe nivele si tot-ul se intampla intr-un bloc.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa fii mai explicit si poate sa scrii si mai clar (probabil autocorrect-ul a stricat, nu?) ca sa ne putem da seama ce joc e happy

| J3S0N0N3T1M3 explică:

Sall-ut! Vreau sa imi spuneti numele la un joc ca din pacate eu l-am uitat... In joc ai rol-ul de fata este pe nivele si tot-ul se intampla intr-un bloc. Ofer si funda

| J3S0N0N3T1M3 explică:

Nu m-ai stiu bine joc-ul ca il jucam cand eram mic... De aceea nu v-am dat prea multe detalii