| albastrica009 a întrebat:

Sall, vreau sa instalez metin2 ro si dupa ce instalez gameforge si dau acolo sa mi se instaleze metin si atunci mi se descarca 2% si dupa ma duce iar la 0%.De ce nu merge? mai exista vreun site de pot sa iau jocu?

Răspuns Câştigător
| Marius_Dumitru_1994 a răspuns:

Http://ro.metin2.gameforge.com/main/download asta e tot la fel... incearca sa il stergi de tot din Control Panel mai intai si dupa tot ce tine de el... fisiere, folder :) si reincearca sa il reinstalezi dar doar pe el fara sa faci alte lucruri gen sa te joci sau sa utilizezi pc-ul in afara instalului :). Si dupa toate astea normal ar trebui sa iti mearga :) Bafta :)