| ByllyPylly a întrebat:

Sall vreau sa stiu daca cineva stie cum sa rezolv aceasta problema : am un modem pentru internet si vreau sa ma conectez cu xbox la internet dar problema este ca se cinecteaza pentru 1 minut 2 si dp cate netu pe xbox adica nu mai gaseste reteaua wifi de la modem dar cand ma uit la modem apare ca wifi e aprins. daca stiti ce pot face ca sa il rezolv spuneti-mi

1 răspuns:
| iliutza49 a răspuns:

Mane ai incercat sa contactezi pe cei dela reteaua ta de net sau pe cei dela wifi?