| Robi2121 a întrebat:

SALLL! stie cineva un sv de cs cu zm cu ammo packs fast?

Răspuns Câştigător
| skate19 a răspuns:

Zombie.freakz.ro sau zm.freakz.ro big grin mie sincer imi place al doilea app daca nu stiai pe M iti poti cumpara HP antidoate. etc iar la prima la fel + ca daca scrii /shop poti sa te faci invizibil sa sari foarte tare, HP + ..viteza+ big grin

20 răspunsuri:
| aCek1ng a răspuns:

| flavyx a răspuns:

Zp.csneamt.ro super fast amo 1 amo = 1 dmg.

| dragosbogdan001 a răspuns (pentru flavyx):

1 dmg cat inseamna? Adica cate gloante? Eu stiu ca un glont are daune mai mari de unu, iar asta ar insemna ca 1 glont obtii 25 ammo cu aproximatie!

| blacke a răspuns:

Uite unul zm.rlz.ro sau zm.xcs.ro ii cu ammo si level sper sa iti placa!

| blacke a răspuns:

Zm.rlz.ro sau zm.xcs.ro

| MariNNN a răspuns:

Zp.cstineretului.ro! 5 zile am stat sa-l termin. fast ammo, nu mai exista sv ca asta, caut adminii activi si care pot ajuta la plata sv-ului.
www.cstineretului.ro/forum

| Ch405 a răspuns (pentru MariNNN):

Sunt pe locul 6 in top 15 datorita svrului tau. Merita 5 stele happy

| MarianElena a răspuns:

Zm.cstineretului.ro / 93.119.25.40:27015!
Fast ammo! Vip free dupa 01:00 AM!
@Daca stai pe server 3 minute primesti 3 ammo, la 5 minute primesti 5 ammo! OFER ADMINE FREE! Va astept.

| XplX a răspuns:

Connect Zp.Olds.Ro IP - 89.33.242.204:27015
Cel mai bun server de Zombie Plague!
Suntem in cautare de Admini/Sloturi/VIP.
Va asteptam cu o cerere aici: http://olds.ro/forum/index.php?/forum/871-cerere-admin-slot-vip/
Server-ul este de o foarte mare calitate.
Creditele(Ammo) se fac foarte repede si ai din start 30 pe care ii poti baga in banca, banca salveaza ammo in permanenta.
Avem arme noi, pluginuri noi, mape noi si gloante infinite.
Pe server nu exista lag si nici buguri.
Ne gasiti la:
ID - nemernicu_x28@yahoo.com zp_olds@yahoo.com
Skype: alexandru.radu74
Facebook: https://www.facebook.com/PglOldsRo-301535036669975/timeline/
Forum - http://olds.ro/forum/
Va asteptam!

| TuCandMori a răspuns:

Zm.csforce.ro daca ai ammo poti sa iei vip apesi x si 3 cer la aia un all

| TuCandMori a răspuns:

Zicetim si mie niste sv de cs mod zm cu fast ammo DAU VOT

| Han_Alex_1999 a răspuns:

Frate eu raspund acum ca va ce raspuns prost ai primit iti zic unul uitel faci
ammo repede si plus ca ai vip 20-23 bine e cel mai tare nu uita te reinvie 188.213.212.155:27015

| Pojar_Ioan_1969 a răspuns:

Zm.csforce este cel mai tare sv intra nu o sa regreti sunt tote modurile, asasin, nemesis, supravietuitor etc.Intra si iti dau un all [999999] ammo.Noroc

| AkeeDoNN a răspuns:

Iti propun sa incerci zm.devil.ro iti da la inceput 100 ammo si maximum in banca este de 100000 ammo pack

| Claudiu_Bejan_1982 a răspuns:

Zm.lunetistii.ro

| Dan_Vardie_1995 a răspuns:

Incearca zm.lunetistii.ro acolo 3min=3ammo,5min=5ammo,10min=10ammo

| dragosbogdan001 a răspuns (pentru Dan_Vardie_1995):

Deci ammo se face stand pe server? Si daca tragi in zm nu primesti? Asta chiar ca nu e fast ammo, daca intri pe alt sv cu ammo intr-un minut faci mult mai mult tragand in zm.

| Cristi_Nistor_1947 a răspuns:

Vip.anzo.ro e super tare sv e fast ammo se face amo usor toti playeri de pe sv sunt de treaba pentru mai multe detalii vizitati forumu www.anzo.ro

| Dunca_Andreea_1999 a răspuns:

Zp.play4cs.ro