| RoBerT_9256 a întrebat:

Sallut! Am luat clientul abesgaara 3.7 (metin2) si cand intru in el si dau start
apare o eroare si nu ma mai intra deloc iar cand intru tot in el dar prin mc spune Windows cannot acces the specified device path or file. You may not the permission to acces the item! Cine ma poate ajuta Plss

1 răspuns:
| TomyRO a răspuns:

Am cateva solutii: incearca sa reinstalezi programul, clientul nu mai merge, ai PC slabut sau cel mai bine este sa te lasi de Metin2.
Succes!