| krono12 a întrebat:

Sallut as vrea sa ma joc minecraft foarte mult dar cand intru pe el intra si mi apare HS er pid iesi si apare HS er pid si mi ia din memorie si nu stiu ce sa fac am 2 GB mi iau java java cand il instalez setupul sta pe loc ce are help Meee dau Funda

1 răspuns:
| joker50 a răspuns:

In primul rand ia java 6.1 sau o versiune mai veche.In al doilea rand incearca sa descarci de pe minecraft Romania sau de pe alte siteuri scriand minecraft sp 5.2