| numepublic20000 a întrebat:

Sallut caut o comunitate de cs noua pe care imi puteti da administrator si va pot ajuta la posturi, oameni

84 răspunsuri:
| piTiCcu a răspuns:

Http://www.darkarena.ro/content/
Eu joc pe darkarena dar, trebuie sa ai ore jucate pe cs, asa nu cred, ca iei administrator :)

| Bogdan4688 a răspuns:

Eu am un server + forum.

| numepublic20000 explică (pentru Bogdan4688):

Da-mi add la ciobanucosmin25

| daNNNr1 a răspuns:

Hai pe www.csinfinity.ro/forum/ Ofer eu Administrator si caut Servere CS/Staff | add: danny_cs_infinity@yahoo.com

| Dey_3108 a răspuns:

Comunitatea WtfCs cauta admini, staff forum, servere care vor sa se afilieze. Serverele afiliate primesc: dns, categorie + accese pe forum, xredirect dupa 1 luna in comunitate, reduceri semnificative la dropuri cs. Va asteptam de asemenea pe unul din serverele noastre de cs, de metin 2 ( PvP, PvM ), minecraft, sau de ce nu pe unul din cele 3 servere de SamP. Add: dey_wtfcs@yahoo.com Web: http://www.wtfcs.com

| royalstrike a răspuns:

Cautam moderatorii|designeri, membrii

www.royalstrike.in

| skeletons a răspuns:

Salut! Te plictisesti? Poftim un leac sa iti revii;) Scapa de stres si vino si distreaza-te cu noi http://koogers.ro Suntem in cautare de : (*) Staff activ (*) (*) Servere (*) (*) Clanuri (*) Joaca-te pe unul dintre serverele noastre: ZM.KOOGERS.RO mod zombie xp (Admini cerere) CS.KOOGERS.RO mod clasic+shop menu (Admini cerere) SIBIU.KOOGERS.RO mod clasic (In cautare de admini) FURIEN.KOOGERS.RO mod furien (se cauta admini) Intra si tu pe cea mai tare comunitate de gaming. Da mass-ul acesta mai departe daca vrei sa imi dovedesti ca imi esti prieten :) (*)

| RazvvaN a răspuns:

Salut!
Cauti o comunitate ordonata?
Welcome to http://redcs.ro/forum/
Suntem in cautare de :
(*) Staff activ (*)
(*) Servere (*)
(*) Clanuri (*)
Intra si tu pe cea mai tare comunitate de gaming http://redcs.ro/forum/.

In momentul de fata detinem :
(*) Servere Cs 1.6 / war
(*) Server SA:MP
(*) Server Metin2 (in curand)
(*) RedCs pune la bataie un Server de Cs 22 sloturi!
Da mass-ul acesta mai departe daca vrei sa imi dovedesti ca imi esti prieten :) (*)

| wick a răspuns:

Www.xtremeplay.ro
Cautam Staff + Servere
Oferim Administrator, Moderator Global, Moderator pe forum
www.xtremeplay.ro/forum

| Mascatul42 a răspuns (pentru Bogdan4688):

Da-mi si mei situ

| Bogdan4688 a răspuns (pentru Mascatul42):

Momentan e in constructie dar daca vrei sa ma ajuti imi ceri ID mess sau skype.

| Avytza_Avy_1998 a răspuns:

Jucausii Community caută staff activ si servere de orice tip! Suntem o comunitate noua cu platformă IPB, avem 3 servere de CS 1.6, o sa avem si multe altele. Te astept si pe tine, chiar am nevoie de staff. www.jucausii.org/forum! Daca vrei sa discutăm in particular Y! M: cena_flavius9

| Tudy_Alex_1996 a răspuns (pentru Bogdan4688):

Dai add la the.jeff96 si te pot ajuta

| CrazyStrike a răspuns:

Comunitatea SKZ a renascut! http://www.skz.ro/
Stai, stai! Am uitat sa iti zic:
Cautam:
-Staff activ (*)
-Clanuri (*)
-Servere de orice tip. (*)
Te asteptam pe cea mai frumoasa comunitatea de gaming. :>
Sigur nu o sa regreti!
Da massul mai departe daca vrei! Multumesc :-bd

| TeOLica a răspuns:

Stiu o comunitate pe care gasesti tot ce iti trebuie, este o comunitate de gaming in continua dezvoltare, staff de treaba si daca vrei au host ieftin si de calitate(am avut server la ei) + reclama GoOgLe + DNS + Categorie cu drept de administrare + Anti-Flood Full + DownloadUrl de mare viteza + Platforma Vot(ajuta la popularea serverului) comunitatea este www.bemgaz.ro la categoria forum faci o cerere in staff sau daca vrei sa iti bagi serverul in comunitate si daca vei fi acceptat te asigur ca daca muncesti putin la popularea lui + cu ce te ajuta comunitatea o sa ai serverul full.Eu sunt in staff ne intalnim acolo.

| dizzoauurus a răspuns:

Iti recomand PlayWord.Ro! Se dau grade, se cauta Servere de cs/samp/metin. http://www.playworld.ro/forum/index.php

| TySy a răspuns:

Comunitatea http://www.csideal.com/forum/ recruteaza Servere orice mod!
Oferim :
- Categorie cu drepturi de moderare
- DNS Gen : NUME.CSIDEAL.COM!
- Suport tehnic
De asemenea, recrutam si staff pentru administrarea comunitatii:
- Designer
- Detinatori Servere
- Moderators
- Co-Administratori
- Administratori
Forum : http://www.csideal.com/forum/ - Da mai departe!

| Yoky_Yry_1991 a răspuns:

Uite aici una buna http://xtremeplay.ro/forum/

| Borjescu_Laurentiu_1995 a răspuns:

Vino la mine best forum ever si server
http://virtualcstrike.forumhit.ro/ dau ce grad vrei si faci ce vrei :D

| CrIsTiaNNNNN a răspuns:

Hai pe http://radioclubfitza.com.Cautam staff, sv de cs/samp si clanuri!

| Florin_Lascus_1997 a răspuns:

Http://justgame.ro/ Va asteptam in numar cat mai mare

| Snnk a răspuns:

Salut, te asteptăm pe www.rodevil.com / Facebook - https://www.facebook.com/......0602375203 (mai multe detalii pe forum, mă găsiți sub numele de Snnk ) Căutăam STAFF ACTIV si SERVERE

| Stan_Radu_1979 a răspuns:

Salut! E chiar nou-http://counter-strike.highplay.ro/ comunitatea!

| MaSaLky a răspuns:

Salut. As vrea sa va prezint comunitatea mea.

Comunitatea Cs.Aimers.Ro /www.aimers.ro/forum este deschisa recent.
Momentan 150 de membri pe forum si 1200 de posturi.
Suntem o comunitate serioasa in cautare de Designeri, Admini capabili, Co-Owneri(care sa ajute la plata serverului).
90% din adminii nostri sunt STEAM ON.
Comunitatea www.aimers.ro/forum recruteaza servere de orice mod intrati pe forum pentru a afla mai multe.

Ce oferim noi:

- DNS Nume.Aimers.Ro
- Sectiune + Categorie pe forum
- Moderator la sectiunea si categoriile respective
- Cand un server este full jucatorii care incearca sa se conecteze vor fii redirectionati pe serverul tau
- BanList monitorizat
-Addons gata facut, sau ajutor din partea noastra pentru a creea addonsu' dorit.

Cautam :

-CO-OWNERI - 4 EURO/LUNA Adica 20 de lei. Nu cred ca este exagerat
-Restul adminelor se vor da pe ore jucate, implicare/seriozitate (VARSTA MINIMA 16 ANI)
-ADMINI SERIOSI CU EXPERIENTA SI DE PREFERAT STEAM ON
-CLANURI
-PARTENERIAT CU ALTE COMUNITATI
-SERVERE DE ORICE MOD

Noi incercam sa facem o comunitate frumoasa si unita, daca unul din voi vrea sa ni se alature este bine venit.
Daca unul din voi a dat gres cu un server de counter-strike puteti veni cu tot cu STAFF pe cs.aimers.ro
Toti banii luati de pe admine se vor duce in server/boost/dropuri/redirecte nu in buzunarele noastre.
Pentru orice intrebare sau nelamurire ma contactati pe id-ul danny.mashala@yahoo.com sau Steam : mihai1009/STEAM_0:1:38199483

Va astept pe svr

Cs.Aimers.Ro - Clasic Mod.

have fun and good luck!

| wwwFastCsRo a răspuns:

Www.FastCs.Ro M.G cel putin iti pot da. Sunt DarkOne pe forum.
Cea mai tare comunitate din lume. Cautam staff activ si servere de counter-strike, sa:mp, minecraft, teamspeak3, modern warfare 3.
Oferim dns gratuit : nume.furios.ro
asistenta
si moderator pe sectiunea serverului
www.FastCs.Ro.