| Marian_Cretu_1986 a întrebat:

Sallut! cine imi zice dc nu imi merge minecraft 1.7.2 dau user dau vesriunea 1.7.2 si dau play stau o ora si tot nu intra in minecraft

2 răspunsuri:
| aditzuca a răspuns:

Este logic, versiunea de abia s-a updatat, Asa ca asteapta sa se updateze si servere lor...In maximum o zi o sa poti juca fara probleme!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scrie pe Google : TeamExtreme Minecraft, dai pe primul link si dai la Download, ia ce iti da de pe Pirate Bytes si instaleaza updateul acela. Dupa aia te poti juca 1.7.2 daca ai server happy