| ManeaIonut98 a întrebat:

Sallut TPU! Am o tableta e-boda essential a300 si un stick digi (rds-rcs) si vreau sa conectez sticul la tableta! din pacate am gasit cateva setari pe net,gen sa intru la apn scriu ce scriu pe acolo si apoi dau save! dar mie nu imi apare save! bag sticul in tableta(prin adaptor) si nu imi apare nimic, NADA funda+vot celui care imi da informatii incat sa il pot folosi pe tableta

1 răspuns:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Suna la rds. Te.l:03xx.400.401 unde xx reprezinta codul judetului. De exemplu Bihor: 0359.400.401.