| AnonymousMLG a întrebat:

Sallut TPU, as vrea sa stiu daca astpept 20 de minute pedeapsa League of Legends (LeaverBuster)
si joc un meci o sa mai il am pe viitor daca nu mai ies?

2 răspunsuri:
| Burcea_Valentin_1999 a răspuns:

Deci frate daca ai iesit 1 meci si ai luat leaver buster ai de indeplin 5 leave buster trebuie sa astpeti de 5 ori 20 min gen vrei sa joci un meci astepti 20 min dupa ce il termini si vrei altul iar astepti 20 min pana la 5 meciuri dar te avertizez ca poti sa iei ban daca iesi din emciuri Bafta

| Prs_Florin_1995 a răspuns:

Vei avea de asteptat 20 de minute, pentru fiecare din urmatoarele 5 meciuri. După ce termini această pedeapsă de 5 meciuri, iti recomand să încerci să joci fiecare meci până la capăt.Altfel, rişti pedepse mai severe sau chiar dezactivarea permanentă a contului! GG IZI!