| eduardooo a întrebat:

Sallut TPU vreau sa stiu daca se pot cumpara jocuri pe steam, g2a etc. cu cardul de la scoala? sunt la profesionala.

Răspuns Câştigător
| iDarkness a răspuns:

Da, poti.
T/C.

1 răspuns:
| capoi a răspuns:

Salut, uite cum poti face rost de orice joc de pe steam gratis, sau orice iteme, Intri pe linkul asta: http://www.tremorgames.com/? ref=1906272 Si faci puncte prin a te uita la video-uri si mai multe chestii, apoi cu punctele cumperi jocuri sau bani pe steam. Mi-e personal mi-a mers, In 2 zile am facut 12 iteme in Dota2,