| Vladmen7 a întrebat:

Sallut TPU
Vreau sa vb cu astia care mai stiu metin2
Caut si eu un server de metin2 cu cateva conditii
1.Limba servarului sa fie engleza/romana
2.Sa fie exact ca pe metin2.ro ma refer sa nu fie implementati iteme/mobi/mape noi sa fie exact ca pe metin2 Oficial nimic nou implementat.
3.Sa fie Hard PVM
4.Sa fie niste npc cu iteme de exemplu sa fie mantii/bonusuri/inel de teleportare/shimbare de bonusuri/potiuni/roua/
5.Sa fie la magazin armuri maxim pana la 66 de exemplu si arme maxim de level 65
6.Sa nu fie ratele toate 1000 Sa cresti decent ma refer un fel de rata gen 300
7.Neaparat sa ai militar sau monturi
Multumesc tuturor ca ati citit tot
As vreau un server apropiat de al meu poate cu mici schimbari
Cel mai rapid raspuns primeste funda

1 răspuns:
| 4l3xXx a răspuns:

1. Daca e pvm hard ratele nu au voie sa depasasca 200. Pvm hard cu rate bune exact cum ai zis tu sunt: Metin2 ForgottenWorld si Metin2 M5