| CataAndreea99 a întrebat:

Sallut:X! Am o problema. De ceva timp cand vreau sa vb cu vineva pe yahoo scriu ce vreau sa scriu dar nu pot vedea ce scrie el iar cand dau enter sa trimit ce vreau eu sa-i zic el vede ce i-am zis dar eu nu nici ce scriu nici ce zice persoana. Ce trebuie sa facsad? ajutati-ma va rog! funda

Răspuns Câştigător
| costywinner a răspuns:

Ai o eroare la scripturile java, driver video sau chiar la win.Instaleaza windows-ul idnnou si bineinteles dp aceea si programele driverele. etc. funda?

1 răspuns:
| Klawditza a răspuns:

Buna:d
as mi se intampla si mie si trebuia sa ma deconectez si sa ma conectez din nou insa iti recomand si te sa il dezinstalezi si sa iti reinstalezi messengerul