| AditzuLLeS a întrebat:

Sallutare TPU am o intrebare :
Cand deschid Counter-Strike 1.6 dc nu mi se deschide normal adica dau click si nu se deschide trebuie sa dau cu run as administrator sa se poata deschide dc?
Raspuns corect fundita + vot big grin

2 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Click dreapta pe iconita cs, da-i la proprietati, compatibility, bifeaza run this program in compatibility mode for : si da-i pe windows 7 / xp si aplica setarile.

| Hopahopa a răspuns:

Ai incercat sa il reinstalezi? De obicei eu cand aveam orice problema cu cs-ul il reinstalam si mergea normal!