| madalin531 a întrebat:

Salu doresc sa stiu care este jocul mai bun gta san andreas sau gta 4?

3 răspunsuri:
| gmxromania78 a răspuns:

GTA San Andreas.

| TheTiger a răspuns:

Chiar daca e din 2004, cu grafica mai slaba, eu totusi prefer GTA San Andreas happy. Este un joc jucat pana si acum, in multiplayer, de un numar de jucatori mare, insa nici singeplayer-ul (Tu singur) nu e naspa happy.E chiar fain.Incearca-l (Cati ani ai? Normal ar fi trebui sa fi jucat macar o data GTA San Andreas...)

| StefanRadu5846825 a răspuns:

Gta 4 este cel mai tare joc al deceniului. A fost declarat! Acum daca vrei sa te joci un joc din 2004 si unul din 2014... Tu alegi. Funda?