| gamesftw a întrebat:

Salu TPU! Cum pot intra intr-un clan/gang pe Samp, serverul este Romania Super Stunt.

Răspuns Câştigător
| Adrian983 a răspuns:

Mai demult am jucat si eu sa:mp, tot pe serverul asta. Ca sa intri intr-un gang trebuia sa primesti o invitatie de la un lider sau co-lider apoi trebuia sa scrii /accept, asa imi amintesc.

| gamesftw explică (pentru Adrian983):

Ai dreptate, multumesc foarte mult

2 răspunsuri:
| HeRmeSs a răspuns:

Tutorial : 1) Stergi serverul de la favorite
2) Cauti alt server.
Serverul ala e nasol rau, rau de tot. Acum 4-5 ani cand am inceput eu sa joc era smecher, nu erau admini corupti, toti respectau regulamentul, se dadeau batai pe teritorii, acu its just a ***.