| TicTac90 a întrebat:

Salu TPU. Joc minecraft de jumatate de an si am vrut sa-mi instalez un mod: modul aether. M-am uitat pe youtube sa vad cum se instaleaza. Am urmat pasii exact ca in tutoriale, numai ca atunci cand pornesc minecraft nu merge. Ma logez si dupa aia scrie: done loading. Dupa 5 secunde imi dispare si imi apare o fereastra minecraft neagra si se blocheaza. Daca ma poate ajuta cineva.

Răspuns Câştigător
| Star4You a răspuns:

Dezinstaleaza-l si instaleaza-le din nou, adica dezinstaleaza minecraft si modul de asemenea
. Sper sa-ti mearga. Funda?

1 răspuns:
| Tom36 a răspuns:

Poate ai uitat sa stergi META-INF din minecraft.bin. Asa mi s-a intamplat si mie prima data.