| casele a întrebat:

Saluat vreau si eu un metin2 cu lvl 250 maxim sa cresti destul de repede sa faci destul de repede itemele sa fie cu multe mape sau nu cchiar asa multe dar sa fie acceptabil la crescut in afara de Mondial Valmondial Vamos...

Răspuns Câştigător
| Graftzoor a răspuns:

Salut! Incearca Metin2 Medieval, Energy, TDL, RevoMondial sau daca vrei PvP incearca Hammer. Apropo ValMondial e inchis de mult, din cate stiu happy

2 răspunsuri:
| casele explică:

Dar tu joci vreunu dintre astea?

| casele explică:

Da-mi si mie site de la medievalmt2 si de la revomondial ca nu le gasescstraight face