| MessiTheBest99 a întrebat:

Salul. Cum se joaca worl of tanks pe ce butoane asas sa fac aia etc.Cum cumpar tancuri cum pun upgreaduri etc. spuneti-mi cum sa joc worl of tanks si va dau funt pls PS:spuneti-mi si unde sunt experienta, bani ce fac cu iele cum cumpar cum aleg tancul (ziceti-mi cam tot) va dau funta.PSS:spunetimi si daca este cu level (de ex poti sa ai nivel 10, 2,50, si pana la ce level poti avea.

1 răspuns:
| andrei29111995 a răspuns:

1.Are un tutorial ca sa inveti sa controlezi tancul. E un buton cu o carte in stanga sus in colt, apasal sa incepi tutorialu
2.Este pe "level" dar nu-ti face griji, ca tancurile de lvl mic se bat cu cele de lvl mic
3.Cel mai mare lvl care il poti avea e deocamdata 10