| nfsmw a întrebat:

Salure, vreau si eu un server de metin2 bun daca stiti... ceva gen Metin2United care acum e istorie. Adica fara switch si alte hack-uri (fara ro laughing )... ceva mai accesibil pe care te poti distra cu prietenii cand nu ai ce face. Multumesc anticipat

1 răspuns:
| coco280 a răspuns:

Lasa metinul, mai bine joaca-te SA:MP. Iti recomand serverul DM.BPGZONE.RO - > Trebuie sa ataci inamicii si sa le cuceresti zonele, sunt 5 factiuni: Groove Street, Ballas, Vagos, Astecaz si The Mafia. Toate se bat intre ele.