| patrat8888 a întrebat:

Salut.Aceasta este un anunt doar pentru cei care au jucat/joaca Metin2Earth.Vreau sa imi dati niste sfaturi in primul rand unde sa fac lingouri multe la level 80? Sau sa imi fac un farmer de 60-65 si sa fac lingouri in v2? Sau aveti voi alte idei pe care le-ti incercat? In al doilea rand CUMPAR iteme bune (ex: iteme 3 15 15, lingouri etc).Daca nu aveti va rog sa nu va dati drept ca ati avea. Daca sunteti interesati lasati-va aici ID de mess sau add ID yoyo.andrey. ROG SERIOZITATE maxima, ofer coduri de reincarcare Orange sau Vodafone (la alegere) negociabil.Sau cumpar MD-uri tot pe coduri de reincarcare. Multumesc, si cum am spus si mai sus, ROG SERIOZIATE MAXIMA!

Răspuns Câştigător
| alexy19a a răspuns:

Eu mi-am făcut un farmer şi mergeam v2. Aveam full sanşă să cadă yang. În 10-15 ore dacă stăteam continuu făceam aprp 10kkk.