| BlackManJe a întrebat:

Acum o zii a mers SA:MP, dar acum daca vreau sa intru pe vreau server imi da mereu crash. Mentionez ca nu am nici un mod instalat, am reinstalat si samp-ul si gta-ul, am sters si salvarile din My Documents si tot la fel. Va rog ajutati-ma ca sunt disperat. Dau funda si va rog cat mai repede.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O posibila cauza este ca sampul sa updatat iar tu ai ramas cu versiunea veche, vezi si tu daca ti-ai updatat versiunea