| Eric1609 a întrebat:

Salut all! Am un calculator mai vechi de prin 2005-2006 destul de slab(CPU: AMD Sempron(tm) Processor 2800+ CPU SPEED:1. 6GHz RAM:256MB OS:: Microsoft Windows XP Professional Service Pack 2 (build 2600) VIDEO CARD:RADEON 9200 PRO AGP (0x5960) PIXEL SHARDER VERSION:1.4 VERTEX SHARDER VERSION:1.1 DEDICATED VIDEO RAM:384MB SOUND CARD:SoundMAX Integrated Digital Audio SI FREE DISK SPACE 59.7GB) si voiam sa stiu ce jocuri frumoase(nu gen mt2 sau cs1.6)stiti care ar putea sa mearga si sa mi placa! Dau funda celui care imi spune cele mai frumoase sau captivante jocuri care sa si mearga!

Răspuns Câştigător
| 0x11111051 a răspuns:

Cele mai mult promovate si cunoscute in Asia si Europa de est, ai incercat?

=Perfect World International
=Хамелеон, Chameleon 1C (este in rusa, dar am vazut si in engleze)
=Juiced 2
=Street Racing Syndicate
=S.T.A.L.K.E.R.
=The Suffering

2 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Vrei sa zici 2002-2003, asta era deja destul de slab in 2006. Fa un dram de bine si mai pune 256MB ram si o sa iti mearga o gramada de joace, inclusiv chestii super tari gen Silent Hunter 3.

| buffa a răspuns:

Juiced
The Scourge Project Episode 1 and 2
Симбионт
Metal Gear Solid 3: Snake Eater
Miner Wars 2081
mai multe jocuri aici:
http://peers-ro.xit.su