| hefe a întrebat:

Salut all! Pai, de curand mi-am luat steam pentru cs 1.6 si cand intru sa joc am fps scazut si asta rezulta un lag infect. Cu ce ma puteti ajuta sa scap de el? Am pc destul de bun si windows 7. Astept sfaturile voastre.

6 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Poate ne zici si ce pc e ala...

| hefe explică (pentru KodrutZ):

Fujitsu Simens

| KodrutZ a răspuns (pentru hefe):

Wow, incredibil. CE PROCESOR, CIT RAM, CONFIGURATIA! E uimitor citi de pe TPU au impresia ca e plin de clarvazatori pe aici...

| hefe explică (pentru KodrutZ):

Bai idiotule. nu stii nu te baga.

| KodrutZ a răspuns (pentru hefe):

Retardelu' lu' tata, FJ fac calculatoare din 1999. Cit de cretin poti sa fii? Mai citeste de vreo trei ori ce te-am intrebat, daca nu esti in stare sa intelegi din prima si mai si sari la git ca un ciine turbat. Sa te ajute mama ta daca pui intrebari in halul asta si cind vrea cineva sa te ajute o faci pe desteptul!

| hefe explică (pentru KodrutZ):

Am rezolvat man. era de la sync.