| Sno0pDoG a întrebat:

Am 1 800 lei ( 18 milioane ) si nu stiu ce sa imi iau. Eu as vrea sa imi cumpar PS4... Voi ce mi-ati sugera?

2 răspunsuri:
| George8916 a răspuns:

E bine, deoarece un gaming PC bun e de la 2800 lei.

| Anonimus197568 a răspuns:

E mai bine sa-ti cumperi PS4 decat pc pentru ca in pc trebuie sa bagi mereu bani ca sa fii in pas cu tehnologia, deoarece jocurile avanseaza si o sa ceara din ce in ce mai mult(uita-te la Call of Duty ghost ca cere 6Gb de ram, afat de predecesori). Si it mai dau un sfat. Cand ti-ai cumparat ps4-ul sa il modezi ca sa nu mai dai bani pe jocuri, asa o sa poti instala jocuri de pe net(gasesti tutoriale pe youtube si alte site-uri) pace!