| alfaomega112 a întrebat:

Salut am 2 întrebari. Prima de ce nu merge metin2 mage si cine imi spune cand se deschide.Si a 2 intrebare este cum faci un set universal bun pe metin2 moon SAU METIN2 MAGE.Plzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz.Funda jur la raspunsu folositor

7 răspunsuri:
| Svartz_Alex_1996 a răspuns:

Nu stiu cand s-a deschis mage dar acum e on pe http://metin2mage.fr.Cat despre universal...intra pe sv si iti explic eu tot. Sunt TheElder.Te astept.

| alexMetin2Profesionist a răspuns:

Metinul se redeschide pe 1 august daca ti-am fost de ajutor funda

| Visinata a răspuns (pentru alexMetin2Profesionist):

De unde stii ca pe 1 august se deschide;]]?

| alexMetin2Profesionist a răspuns:

Eu pai cum sa nu stiu daca varul meu e GM si imi spune tot?

| Gabi_Simcea_1996 a răspuns (pentru alexMetin2Profesionist):

Mai atotstiutorulelaughing e 2 august si nu s-a deschis happy proasta surasa de informare mai e varul tau!

| Catalin1607 a răspuns (pentru alexMetin2Profesionist):

=]] nu a mai vazut si el Funda laughing, de aia mah a zis ca varaso e GM =]] hai ca asta e buna =]] eu am fost GM dar din pacate nu au mai luat legatura cu mine de mult timp, dar nu stiu ce sa spun ca uni zic ca se deschide 1 sept dar nu stiu singur daca e adevarat big grin

| alfaomega112 explică (pentru Catalin1607):

Esti amuzant iti dau funda pentru ca esti glumet